Dowiedz się więcej o Mikado Restauracja & Kawiarnia

Trzcińscy Całoroczny Kompleks Gastronomiczny, położony jest przy kołobrzeskiej promenadzie nadmorskiej, ok. 300m od latarni morskiej w stronę mola spacerowego. Od morza dzieli nas tylko kilka metrów.

Mikado Restauracja i Kawiarnia znajduje się na piętrze Kompleksu. Jej największym atrybutem jest piękny otwarty widok na morze od latarni morskiej poprzez kołobrzeski port i molo spacerowe po daleki horyzont. O każdej porze dnia i roku, zapewniamy Państwu niepowtarzalną atmosferę najlepszej restauracji nad Bałtykiem, która na pewno zachwyci Państwa swoim urokiem.

Polecamy Naszym Gościom oryginalne dania kuchni śródziemnomorskiej lecz nie tylko, wyśmienite desery lodowe na bazie lodów własnej produkcji wg tradycyjnej rodzinnej receptury, bogaty wybór napojów nie tylko bezalkoholowych.

Mikado to również świetne miejsce do popołudniowych spotkań przy filiżance wyśmienitej kawy, którą zaserwujemy Ci pod postacią „małej czarnej” lub jak tylko sobie jej zażyczysz. Sprawdź sam.

W sezonie letnim zapraszamy na taras widokowy Mikado Beach Club znajdujący się na dachu restauracji. Tam w upalne dni, w cieniu palm zaspokoi Twoje pragnienie drink tropikalny, a w ciepłe letnie wieczory możesz raczyć się widokiem rozgwieżdżonego nieba wdychając morską bryzę i delektując się tym co dla Ciebie przygotujemy.

Zapraszamy na najpiękniejsze zachody słońca nad Bałtykiem !

Mikado - Restauracja Kołobrzeg - Promenada TrzcińskichMikado - Restauracja Kołobrzeg - Promenada Trzcińskich

 • Organizujemy

  ● Przyjęcia zaręczynowe
  ● Przyjęcia weselne
  ● Chrzciny
  ● Komunie
  ● Rodzinne obiady
  ● Urodzinowe niespodzianki

  Przyjdź do Nas a wspólnie stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie, dostosowaną do twoich chęci, możliwości i potrzeb

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego “Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.